Про проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина". Переселення...

В зв'язку з війною Московії проти нашої країни, блог поступово переводиться на цю платформу (blogger.com) з Livejournal, на який проіснував більше десятка років... 

 Підписуйтесь на стронки проекту на: 
  Patreon 
  Twitter 

мапа проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина", клікабельно...
зараз, посилання на мапі прив'язані до LJ, але поступово, з перенесенням публікацій будуть змінені
   

Передмова 

ПРОЕКТ НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЗБОРОМ КОШТІВ І ПОЖЕРТВ НА РЕМОНТИ, РЕСТАВРАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ОБ'ЄКТІВ АРХІТЕКТУРНОЇ СПАДЩИНИ, ПРО ЯКІ МИ РОЗПОВІДАЛИ ТА РОЗПОВІДАЄМО У СВОЇХ СТАТТЯХ. 
Використання фотографій проекту можливо в некомерційних цілях з вказівкою авторства, посиланням на сайт проекту чи публікацію в ЖЖ. 
У більшості випадків в проекті використовуються оригінальні фотографії, але в статті можуть потрапити Ваші фотографії з різних інтернет-ресурсів, без вказівки авторства. Заздалегідь приносимо своє вибачення і просимо дозволу на їх використання. Як правило ми вказуємо ресурс звідки були взяті матеріали (текстового або образотворчого змісту). Але, якщо Ви виявили фотографію зроблену Вами, без посилання на Вас або Ваш ресурс, напишіть нам, і ми оперативно зазначимо Ваше авторство, Ваш ресурс або приберем їх зі статті. Також, якщо Ви помітили орфографічну помилку в тексті, напишіть в особистому повідомленні і ми по можливості оперативно виправимо її. 

Власне, про проект: 

Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина" не є комерційним. Його запущено для збереження інформації про архітектурні пам'ятки, документальної фото-фіксації того, що найчастіше знаходяться на межі зникнення та знищення. Так само в ньому висвітлюються пам'ятки архітектури, що відновлюються та відновлені, культові споруди та інші історичні пам'ятки, що знаходяться на території України. Кожен з нас повинен знати та пам'ятати красу та історію нашої країни, будь то руїни фортеці або відновлений замок, стародавня дерев'яна церква або кам'яний костел, залишки синагоги або палац що руйнується. Це все, наша історія, до якої державі поки немає ні справи, ні коштів, немає поки філантропів і меценатів серед "еліти", і тільки кошти громад і подорожуючих підтримують більшість цих об'єктів від повного занепаду. Об'єкти які фотографуються, частіше за все є зникаючими та ті що руйнуються, тому фотографія, це єдине, що може відобразити їх для можливої подальшої відновлювальної роботи і нашої з Вами пам'яті ... 


ПРОЕКТ НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЗБОРОМ КОШТІВ І ПОЖЕРТВ НА РЕМОНТИ, РЕСТАВРАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ОБ'ЄКТІВ АРХІТЕКТУРНОЇ СПАДЩИНИ, ПРО ЯКІ МИ РОЗПОВІДАЛИ ТА РОЗПОВІДАЄМО У СВОЇХ СТАТТЯХ. 


мара 360º панорам

 

Зараз ми створюємо нову мапу - мапа Українських церквов за кордоном нашої Держави, це чернетка, мапа поки в процессі наповнення... Ви можете долучитись до її створення, надсилаючи нам координати святинь. Прохання додавати інформацію в такому вигляді: Місце де вона знаходиться, назва, польскою, словацькою чи румунською та українською мовами, діюча чи ні, або руїна чи знищена, конфесійна належність на цей час, Посилання на фото чи опис, якщо є опікувач чи ключник, його координати ... надсилайте данні на поштову скриньку madmaxua@gmail.com чи в особистом повідомлені до проекту. 

Дякуємо за співпрацю =) 


Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. 

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина”. 


Технічні партнери проекту: 
 найпрофесійніший сервис квадрокоптерів в Україні

 
 
та

 
хмарне сховище для синхронізації файлів між комп'ютерами, мобільними пристроями та веб-аккаунтом, яке надає користувачам 1 ТБ для зберігання фото, музики, відео, різних файлів і документів. ну як то так =))

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Спадщина. Печера. Каплиця-мавзолей родини Потоцьких. Експедиція 2015 року.

Спадщина. Андрушівка. Маєток графів Тишкевичів. Експедиція 2015 року. Частина 1.

Спадщина. Привітне (Хрінівка). Маєток Сулятицьких. Експедиція 2019 року.